Blogy a wordpress webstránky

Webstránku má dnes takmer každá firma, reštaurácia, obchod, dokonca aj väčšina živnostníkov.  V dnešnej dobe je množstvo jednoduchých riešení ako WordPress, vďaka ktorým, nemusíte čakať na vašu webstránku mesiace a nemusíte byť programátor, aby ste si vedeli neskôr množstvo vecí upraovať aj sami. Ak ju ešte nemáte, pozrite si zopár dôvodov, prečo by ste si mali čo najskôr zriadiť profesionálnu webstránku.

 

1 | Majte pre zákazníkov otvorené 24/7
Dajte možnosť vašim klientom vyhľadávať informácie o vašej firme a produktoch kedykoľvek im to vyhovuje. Nezabúdajte, že mnohí z nich môžu hľadať vaše služby aj na mobile, preto stránka musí byť moderná a jednoduchá.

 

2 | Úspora času aj peňazí
Nevysvetlujte zákazníkom to, čo si môžu pozrieť v pokoji sami. Dajte klientom možnosť rozhodnúť sa medzi vami a konkurenciou kvalitnými informáciami dostupnými na webe.  Zmenili ste adresu prevádzky či cenu produktu? Všetko vytlačené síce budete musieť zahodiť a počkáte si kým budú nové materiály, no informácie na webe sa dajú zmeniť v priebehu niekoľkých hodín.
3 | Oslovte ľubovoľné publikum
Nedávno bolo nereálne oslovovať klientov globálne, dokonca ani ľudí z opačného konca Slovenska a už vôbec nie z iných štátov. Online marketing a webstránka vám umožnia cieliť reklamu na kohokoľvek a kdekoľvek.

 

4 | Odlíšte sa od konkurencie
Vaši konkurenti často na webe už sú a profesionálna webstránka vám pomôže odlíšiť sa. Prehľadná navigácia, kvalitné fotografie, aktuálne informácie, čitateľný a zrozumiteľný obsah, čo najrelevantnejší pre vašich potenciálnych klientov.